| Model br. | LG19A-230R-252-12 |
| Dimenzije (mm) | 260*260*90 |
| Vlast | 12 w |
| Napon | AC220-240V |
| Cct | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Svjetlucava učinkovitost | 70lm/w |
| Svjetlucav | 850lm |
| Df | > 0,7 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 120 ° |
| Zaštita IP razreda | IP20 |
| Senzor | DC senzor |
| Postupak niskog oblikovanja | | Lijepo dizajniran |
| Stražnji ožičenje | | Široko korištena u različite situacije |
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...
1. Pregled gubitka snage i gubitka učinkovitosti u LED rasvjetnim pločama LED panel svjetla naširoko se koriste u modernoj rasvje...
1. Što je jednolikost svjetla? Jednolikost svjetlosti odnosi se na to koliko je svjetlost ravnomjerno raspoređena po osvijetljenom područj...
Uobičajeni problemi s postavljanjem LED letvica (treperenje ili pulsiranje) Treperenje je najčešća greška koja se nalazi u LED letvica ...