| Model br. | LG21C |
| Dimenzije (inč) | 50*10.16*4.33 |
| Vlast | 150/200/250W |
| Napon | AC120-277V |
| Cct | 3500K/ 4000K/ 5000K |
| Svjetlucava učinkovitost | 150im/W |
| Svjetlosni tok 100 | 22500/30000/37500im |
| Pf | > 0,9 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 120 ° |
| Nova konstrukcija, PCB pričvršćen na poklopac, lako instalirati i raditi Ožičenje za vanjsko | | Zaštita od mokrih razreda |
| Dizajn isječaka | | Široko korištena u različite situacije |
U renoviranju doma i dizajnu poslovnog prostora, raspored rasvjete izravno utječe na cjelokupnu teksturu i vizualnu udobnost prostora. Od središnje...
Prikladna unutarnja okruženja za LED pregradna svjetla LED pregradna svjetla postale su glavno rasvjetno rješenje za moderne unutarnj...
U modernom dizajnu rasvjete, LED panel svjetla postali su preferirani izbor za mnoge poslovne i stambene prostore zbog svoje učinkovitosti, ...
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...