| Model br. | LG09F-220-15 |
| Dimenzije (mm) | 220*220*59.5 |
| Vlast | 15 w |
| Napon | AC220-240V |
| Cct | 2700K/3000K/4000K/5000K/6500K |
| Svjetlucava učinkovitost | 90/100lm/w |
| Svjetlucav | 1350lm |
| Df | > 0,7/0,9 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 120 ° |
| Zaštita IP razreda | IP44 |
| Uključen alat za instalaciju u torbi za dodatnu opremu lako se instalirati | | Senzorska funkcija |
| Jednolična i lijepa emisija svjetlosti | | Široko se koristi u različitim situacijama |
U renoviranju doma i dizajnu poslovnog prostora, raspored rasvjete izravno utječe na cjelokupnu teksturu i vizualnu udobnost prostora. Od središnje...
Prikladna unutarnja okruženja za LED pregradna svjetla LED pregradna svjetla postale su glavno rasvjetno rješenje za moderne unutarnj...
U modernom dizajnu rasvjete, LED panel svjetla postali su preferirani izbor za mnoge poslovne i stambene prostore zbog svoje učinkovitosti, ...
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...