| Model br. | LG22E |
| Dimenzije (inč) | 45,9*3,76*2,58 |
| Vlast | 48/81W |
| Napon | 120V ~ |
| Cct | 3500K/4000K/5000K |
| Svjetlucava učinkovitost | 100lm/w |
| Svjetlosni tok 100 | 4800/8100lm |
| Pf | > 0,7 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 125 ° |
| Povucite prekidač konopa | | Tri različita blistave upute |
| Jednostavna instalacija | | Široko korištena u različite situacije |
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...
1. Pregled gubitka snage i gubitka učinkovitosti u LED rasvjetnim pločama LED panel svjetla naširoko se koriste u modernoj rasvje...
1. Što je jednolikost svjetla? Jednolikost svjetlosti odnosi se na to koliko je svjetlost ravnomjerno raspoređena po osvijetljenom područj...
Uobičajeni problemi s postavljanjem LED letvica (treperenje ili pulsiranje) Treperenje je najčešća greška koja se nalazi u LED letvica ...