| Model br. | LG22B |
| Dimenzije (inč) | 47.2*2.2*1.6 |
| Vlast | 55W |
| Napon | 120V ~ |
| Cct | 3500K/4000K/5000K |
| Svjetlucava učinkovitost | 90im/w ili 140im/w |
| Svjetlosni tok 90 | 5000im |
| Svjetlosni tok 140 | 7700lm |
| Pf | > 0,9 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 120 ° |
| Povucite prekidač konopa | | Uniforma i lijepa emisija svjetlosti |
| Prodajna mjesta za povezivanje do 8 komada | | Široko korištena u različite situacije |
U renoviranju doma i dizajnu poslovnog prostora, raspored rasvjete izravno utječe na cjelokupnu teksturu i vizualnu udobnost prostora. Od središnje...
Prikladna unutarnja okruženja za LED pregradna svjetla LED pregradna svjetla postale su glavno rasvjetno rješenje za moderne unutarnj...
U modernom dizajnu rasvjete, LED panel svjetla postali su preferirani izbor za mnoge poslovne i stambene prostore zbog svoje učinkovitosti, ...
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...