| Model br. | LG22H |
| Dimenzije (inč) | 45.98*2.91*1.61 |
| Vlast | 30 w |
| Napon | 120V ~ |
| Cct | 3500K/4000K/5000K |
| Svjetlucava učinkovitost | 100lm/w |
| Svjetlosni tok 100 | 3000lm |
| Pf | > 0,5 |
| Cri | > 80 |
| Kut snopa | 120 ° |
| Zaštita IP razreda | Suh |
| Nova konstrukcija, PCB pričvršćen na poklopac, jednostavan za instaliranje i obavljanje ožičenja za vanjsko | | Uniforma i lijepa emisija svjetlosti |
| Dizajn isječaka | | Široko korištena u različite situacije |
U renoviranju doma i dizajnu poslovnog prostora, raspored rasvjete izravno utječe na cjelokupnu teksturu i vizualnu udobnost prostora. Od središnje...
Prikladna unutarnja okruženja za LED pregradna svjetla LED pregradna svjetla postale su glavno rasvjetno rješenje za moderne unutarnj...
U modernom dizajnu rasvjete, LED panel svjetla postali su preferirani izbor za mnoge poslovne i stambene prostore zbog svoje učinkovitosti, ...
Koje je pravilo za stropna svjetla? Instaliranje LED stropno svjetlo nije tako jednostavno kao samo "kupiti lampu i objesiti je." ...
Uz rastuću svijest o očuvanju energije i održivosti okoliša, LED letve postupno su postale preferirani izbor rasvjete za moderne prostore. U uspore...